Suche nach Stellenangeboten Marc O'Polo

ZÁSTUPCE MANAŽERA PRODEJE PRAGUE M/Ž/O

Details des Angebots

Kennziffer

2024-3036

Abteilung

Retail

Position

Verkäufer / Modeberater

Arbeitsgebiet

Retail

Beschreibung der Stelle

Berufsprofil

Store Prague Wenzelsplatz - Deputy Sales Manager

Stellenbezeichnung

Eintrittsdatum

01.07.2024

Arbeitsumfang

Vollzeit

Zusatzfeld / Fachbereich

  • Jsme pestrý tým složený z lidí všech věkových skupin (21–60 let) a nabízíme našim zákazníkům/zákaznicím vynikající služby ve velké, dvoupodlažní pobočce.
  • Spojuje nás vášeň pro inovativní módu, kvalitní, přírodní materiály a skandinávský design.
  • Jsme ambasadoři/ambasadorky značky a umožňujeme našim zákazníkům/zákaznicím, aby se ponořili do světa životního stylu Marc O’Polo.
  • Motivuje nás, když společně dosahujeme firemních cílů – naše úspěchy nás pevně spojují.
  • Naše komunikace se neomezuje jen na přestávky na svačinu, diskutujeme o aktuálních tématech a každodenní výzvy a úkoly zvládáme jako jeden tým.
  • Ve všech našich rozhodnutích zohledňujeme udržitelnost a sociální aspekty.

Deine Aufgaben

  • Přebíráš řízení prodejní plochy a dáváš instrukce svým kolegům/kolegyním.
  • Jsi hostitelem/hostitelkou a svým zákazníkům/zákaznicím poskytuješ co nejlepší zážitek při nakupování.
  • Uspořádáváš svoji plochu podle poznatků vizuálního merchandisingu (Visual Merchandise) a zajišťuješ atraktivní prezentaci zboží.
  • Díky svým prodejním dovednostem (Selling Skills) přispíváš společně se svým týmem ke splnění cílů obratu.
  • Během osobního poradenství získáváš zákazníky/zákaznice pro náš věrnostní program.
  • Jsi vedle manažera prodejny kontaktní osobou pro své kolegy/kolegyně.
  • Tvoji práci dále obohacuje komunikace s ostatními pobočkami v regionu a také s týmy oddělení plánování (Planning), alokace (Allocation) a podpory maloobchodního prodeje (Retail Support).

Dein Profil

  • Máš opravdový prodejní talent a rád(a) přijímáš odpovědnost.
  • Jsi komunikativní a aktivně oslovuješ lidi, protože je chceš nadchnout svojí vášní pro módu a přesvědčit je.
  • Dokážeš se identifikovat s estetikou značky a jejím nárokem na kvalitu.
  • Zachováváš si přehled, jednáš úslužně a umíš si zorganizovat práci.
  • Tvoji kolegové/tvoje kolegyně se na tebe mohou vždycky spolehnout, jsi opravdovým týmovým hráčem.
  • Pracoval(a) jsi v módní maloobchodní prodejně a máš i první zkušenosti s vedením.
  • Svou prací chceš přispívat k novému vytváření budoucnosti oděvního průmyslu a upozorňovat na témata týkající se udržitelnosti.
  • Máš znalosti angličtiny a možná dokonce mluvíš i dalším cizím jazykem.

Befristet bis

30.06.2025

Einsatzort der Stelle

Standort

Tschechische Republik, Hauptstadt Prag, Prag

Gesellschaft

33 - Tschechien Einzelhandels GmbH

Postleitzahl

110 00

Straße

12, Václavské nám. 777

Betreut durch

Hauptansprechpartner

Lisa Rothmayer

LisaRothmayer@marc-o-polo.com