Suche nach Stellenangeboten Marc O'Polo

Vânzâtoare Cluj m/f/d

Details des Angebots

Kennziffer

2023-2759

Abteilung

Retail

Position

Verkäufer / Modeberater

Arbeitsgebiet

Retail

Beschreibung der Stelle

Berufsprofil

Store Cluj - Sales Assistant

Stellenbezeichnung

Eintrittsdatum

13.11.2023

Arbeitsumfang

Teilzeit

Zusatzfeld / Fachbereich

  • Suntem o echipă puternică formata din experți în modă și ambasadori convinși ai Brandului Marc O‘ Polo și oferim clienților noștri o experiență deosebită de cumpărături.
  • Avem în comun pasiunea pentru modă inovatoare, sustenabilă, materiale de calitate înaltă și design distins.
  • Ajutăm clienții noștri să pătrundă în universul de lifestyle de la Marc O’Polo și ne ocupăm ca ei să se simtă ca acasă.
  • Timpul de muncă este si timp din viață pe care îl petrecem împreună pentru a ne realiza obiectivele și pentru a sărbători succesele noastre.î
  • Evenimentele aduc împreună toată familia Marc O’Polo și întăresc spiritul de echipă.
  • În cadrul universitatii Marc O’Polo (Marc O’Polo University) din mediul online și fizic oferim posibilități reale de dezvoltare personală.
  • Includem sustenabilitatea și aspecte sociale în toate deciziile noastre.
  • Considerăm că există multe motive bune de a lucra cu noi – printre acestea se numără reducerea acordată personalului, echipamentul de lucru si asigurare medicala in reteaua privata Regina Maria.

Deine Aufgaben

  • Vinzi produse sustenabile de nivel premium și oferi cele mai bune servicii.
  • Ai rolul de gazdă – ajuți clienții tăi să pătrundă în universul de lifestyle de la Marc O’Polo și te asiguri că ei se simt ca acasă.
  • Asiști clienții și îi consiliezi activ la selectarea produselor și a outfiturilor complete.
  • Ești focusat pe obiectivele de vânzări – cu abilitățile tale de vânzare contribui la atingerea lor.
  • Asiguri necesarul de produse din magazin și le prezinți conform specificațiilor echipei de VM.
  • Lucrezi independent cu sistemul de la casa de marcat, RFID și software-ul nostru CRM.
  • Transmiți mai departe informatii despre produsele din colecția actuală colegelor și colegilor (noi).
  • Schimbul de informații cu echipele din Retail Support, Buying, Allocation, Sales Training și sediul central completează munca ta.

Dein Profil

  • Cu entuziasmul tău poți să îi inspiri și să îi convingi pe alții.
  • Ești deschis, abordezi oamenii cu plăcere și ai o atitudine pozitivă.
  • Ai spirit de echipa, colegii tăi se pot baza întotdeauna pe tine.
  • Ești la curent cu tehnologia și deschis pentru digitalizarea progresivă, lucrezi fără probleme cu iPad-urile noastre și sistemul de operare al casei de marcat.
  • Vrei să aduci în prim-planul acțiunilor tale subiecte legate de sustenabilitate și prin munca ta să contribui la reorientarea tendințelor în modă pentru viitor.
  • Îți place să comunici - ideal ar fi să stăpânești bine limbile engleză și română.

Befristet bis

12.11.2024

Einsatzort der Stelle

Standort

Rumänien, Siebenbürgen, Cluj-Napoca

Gesellschaft

02 - Einzelhandels GmbH

Postleitzahl

400394

Straße

Strada Alexandru Vaida Voevod 53-55

Betreut durch

Hauptansprechpartner

Lisa Rothmayer

LisaRothmayer@marc-o-polo.com