Suche nach Stellenangeboten Marc O'Polo

KIEROWNIK SKLEPU OUTLET LODZ M/K/I

Details des Angebots

Kennziffer

2024-2978

Abteilung

Retail

Position

(Stellv.) Filalleitung

Arbeitsgebiet

Retail

Beschreibung der Stelle

Berufsprofil

Store FO Lodz - Store Manager

Stellenbezeichnung

Eintrittsdatum

31.05.2024

Arbeitsumfang

Vollzeit

Zusatzfeld / Fachbereich

  • Jesteśmy silnym zespołem ekspertów ds. mody i ambasadorami marki. Zapewniamy naszym klientom wyjątkowe doświadczenia sprzedażowe.
  • Łączy nas pasja do mody opartej na zasadach zrównoważonego rozwoju, wysokiej jakości naturalnych materiałów oraz wyjątkowego wzornictwa.
  • Czas pracy to czas życia, który wykorzystujemy wspólnie – dbamy o przyjazną atmosferę,  wymieniamy się informacjami i świętujemy nasze sukcesy.
  • Podczas spotkań zespołu - zarówno codziennych jak i tych cyklicznych- wymieniamy się informacjami i organizujemy pracę w salonie.
  • Eventy łączą całą rodzinę Marc O'Polo,wzmacniają ducha zespołu oraz pomagają dbać o relacje z naszymi klientami.
  • Korzystając z platformy cyfrowej możesz się rozwijać się w różnych aspektach. Masz również możliwość uczestniczenia w wielu szkoleniach na temat sprzedaży, wiedzy o produkcie itd.
  • Możesz rozwijać swoje kompetencje  i zostać w przyszłości Proces Managerem lub Competence Store Managerm - dodatkowo szkolić innych kierowników i zespoły.
  • We wszystkich naszych decyzjach uwzględniamy zrównoważony rozwój i aspekty społeczne.
  • Istnieje wiele powodów żeby rozpocząć z nami współpracę: zniżka dla pracowników e poczęstunek w formie owoców i przekąsek jest częścią z nich.

Deine Aufgaben

  • Ponosisz pełną odpowiedzialność za zarządzanie salonem Marc O’Polo i własnym zespołem.
  • Utożsamiasz się zarówno z marką Marc O’Polo. Oferujesz klientom wyjątkowe doświadczenia zakupowe – od atrakcyjnej prezentacji towarów po kompleksowe doradztwo i wsparcie.
  • Podczas codziennych i cyklicznych spotkań przekazujesz wszystkie informacje swojemu zespołowi, organizujesz im pracę, motywujesz i wzmacniasz ducha zespołu.
  • Zapewniasz zgodność z procesami pracy i optymalizujesz je na podstawie analiz kluczowych wskaźników wydajności (KPI). Pracujesz na raportach dotyczących sprzedaży, produktu, kosztów personalnych itd.
  • Częścią Twojej pracy są również inwentaryzacje, wprowadzanie wszelkich innowacji i udoskonaleń technicznych.
  • Nieustannie wspierasz i rozwijasz swoich pracowników – informujesz ich o wszystkich treningach, możliwościach rozwoju i zachęcasz do korzystania z nich.
  • Pracujesz ze swoim zespołem na sali sprzedażowej   będąc najlepszym przykładem a jednocześnie udzielasz swoim pracownikom regularnego feedbacku na temat ich pracy.
  • Dbasz o rekrutację nowych członków zespołu we współpracy z HR i swoim przełożonym. Odpowiadasz za przyjęcie i przeszkolenie każdego nowego pracownika.
  • Komunikujesz się i koordynujesz działania z działami w centrali takimi jak: wsparcie sprzedaży (Retail Support), zakupy (Buying), alokacja (Allocation), szkolenia m.in. ze sprzedaży (HR Training).
  • Współpracujesz regularnie z regionalnym VM (RVM) – wymieniasz wszelkie uwagi na temat wyglądu i potrzeb salonu, analizujesz raporty dotyczące sprzedaży poszczególnych grup produktów, śledzisz platformę VM będącą źródłem wiedzy na temat standardów VM obowiązujących w firmie. Znasz zamówienie kolekcji dla Twojego salonu.

Dein Profil

  • Komunikacja to Twoja mocna strona, jesteś otwarty(-a) i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi.
  • Potrafisz inspirować i przekonywać innych swoją pasją do mody.
  • Dobre zarządzanie zespołem i salonem oraz egularna komunikacja jest dla Ciebie drogą się do osiągania celów firmy Marc O’Polo.
  • Jesteś wzorem do naśladowania dla swoich współpracowników– zarówno jako przełożony, sprzedawca oraz jako członek całego zespołu.
  • Inspirujesz wszystkich do rozwijania się w kierunku sprzedaży. Dajesz przykład jak budować relacje z klientem.
  • Działasz w sposób ukierunkowany i zorientowany na obsługę, nigdy nie tracąc z oczu szerszego obrazu sytuacji.
  • Jesteś kreatywny(-a), rzetelny(-a) i zauważasz wszystkie szczegóły.
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu i pracy w branży odzieżowej.
  •  Masz zmysł techniczny i cyfrowy umysł. Poruszasz się bez żadnych trudności w pracy na systemach (RFID, CRM), jesteś otwarty na wdrażanie wszelkich udoskonaleń i innowacji.
  • Zrównoważony rozwój jest dla Ciebie bardzo istotnym elementem pracy i priorytetowym kierunkiem.
  • Praca w weekendy pasuje do Ciebie i Twojego  stylu życia. Jesteś również elastyczny w kwestii wsparcia innego salonu/ kierownika w tym samym lub innym mieście.
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego.

Einsatzort der Stelle

Standort

Polen, Lodz, Łódź

Gesellschaft

37 - Polen Einzelhandels GmbH

Postleitzahl

91-002

Straße

Ul. Drewnowska 58

Betreut durch

Hauptansprechpartner

Katharina Geidobler

katharinageidobler@marc-o-polo.com